W mieście gdzie rządzi mafia

Na rynku znaleźć można wiele wspaniałych książek do czytania, które dedykowane są poszczególnym grupom lub też po prostu wszystkim. Chyba nie ma miesiąca, żeby nie znalazła się na rynku jakaś fajna książka, która będzie przyciągać nas swoją fikcyjną lub prawdziwą historią. Każdy miłośnik czytania będzie miał w czym wybierać. Sensacja, romans, kryminał, thriller, dramat, powieść obyczajowa i wiele innych – takich książek można wybierać naprawdę bardzo dużo. Jedną z dobrych, polskich propozycji jest “Miasto mafii“. Jej autorką jest Kinga Litkowiec (https://www.taniaksiazka.pl/miasto-mafii-kinga-litkowiec-p-1340961.html).

Kobieta i mafia

Wiele osób czekało na tą książkę, ponieważ jest to zapowiadany debiut o którym mówiło się już od pewnego czasu. Teraz każdy czytelnik może sam przekonać się jak kobieta – autorka poradziła sobie z motywem mafii w swojej książce. W szczególności, że ten groźny świat połączyła z wątkiem miłosnym. Jaki jest tego efekt? Już za chwilę się dowiemy. Główną bohaterka książki jest młoda i śliczna Emma Greeen. Kobieta mogłaby mieć wszystko i szukać szczęścia w dużym mieście. Tak jak wielu innych młodych ludzi mogłaby się piąć po szczeblach kariery w Nowym Jorku. Jednak ona chce uciec od zgiełku wielkiego miasta. Ta dwudziestotrzyletnia kobieta ucieka z Nowego Jorku na wieś, gdzie w końcu odnajduje spokój. Zamieszkuje w takim miejscu, które ma być jej nową oazą szczęścia, gdzie ma zamiar się realizować. Jednak jej pozorny spokój nie trwa długo. Okazuje się, że miastem zaczyna rządzić…mafia. Jest ich trzech. Rządzi najstarszy Arthur, który ma pod sobą mnóstwo ludzi. Czy w takim miejscu, gdzie rozgrywa się wiele przykrych scen da się żyć?

Na celowniku mafii

Okazuje się, że mieszkańcom nie podoba się to co dzieje się w miasteczku. Jednak nikt nie ma zamiaru zadzierać z mafią. Wolą zawinąć swój majątek, popakować wszystko karton i przenieść się gdzieś indziej. Przynajmniej ocalą swoje życie. Na taki krok decyduje się wielu mieszkańców miasta. Jednak nie Emma. Ona, która tak bardzo szukała spokoju w swoim życiu z ukrycia przygląda się temu co czyni mafia z Arthurem Rossi na czele. Jest tymi ludźmi zafascynowana. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że i mafia wzięła ją na celownik. A już na pewno Arthur, któremu ładna brunetka wpadła w oko. Czy dla miłości szef gangu będzie musiał zrezygnować z władzy? A może nie jest to miłość, tylko zwykłe pożądanie, które tylko trzeba ugasić? Rozgrywki pomiędzy Emmą a Arthurem nie będą łatwe. Czy ich zakończenie nie będzie bolesne dla nich? “Miasto mafii” Kingi Litkowiec na pewno da wspaniale popalić wszystkim paniom w pozytywny sposób, które oczekują tutaj płomiennego romansu.

Coffee obraz autorstwa v.ivash - www.freepik.com